New products

Best-sellings

Sale

Discover discounted products

Follow us on:
INSTAGRAM

Niepowtarzalne bransoletki z magicznych kamieni

Najbardziej charakterystyczną cechą współczesnej biżuterii, a zwłaszcza bransoletek, jest ogromna różnorodność stylistyczna, wyrażająca się zarówno w zakresie wzornictwa, jak i rodzaju użytych materiałów. Wynika to poniekąd z faktu, że dominującą rolę w najnowszych modowych trendach pełni biżuteria ręcznie robiona.

„Kulka” to właśnie świat stworzonej pracą rąk biżuterii. Biżuterii, której wykonaniu towarzyszy prawdziwa pasja i przekonanie, że powstające tutaj precjoza to swego rodzaju małe dzieła sztuki zdobniczej. Mając świadomość, że ręcznie robiona, oryginalna biżuteria przeżywa dzisiaj autentyczny boom, w każdą ozdobę wkładam mnóstwo pracy i całe serce. Dbam także o różnorodność wytwarzanych bransoletek, naszyjników czy kolczyków, tak, aby mogły stanowić doskonałe, jedyne w swoim rodzaju, dopełnienie każdej stylizacji, zarówno tej na co dzień, jak i odświętnej.

Ponieważ jestem bez reszty zafascynowana unikalną magią kamieni, w mojej ofercie dominuje biżuteria z kamieni naturalnych. Prezentuje się ona często bardziej efektownie niż drogie złote klejnoty, a jest nieporównanie tańsza. Półszlachetne kamienie jubilerskie charakteryzują się wyjątkowo oryginalną i zróżnicowaną strukturą i kolorystyką, które to cechy, umiejętnie wydobyte i podkreślone, powodują, że każda bransoletka czy naszyjnik staje się przedmiotem wyjątkowym.

Proponuję piękne bransoletki z kamieni naturalnych, takich jak: jaspis, jadeit, agat, labradoryt, lazuryt, obsydian, rodonit, hematyt, onyks, kwarc, amazonit, kryształ górski, cytryn, anhydryt, a nawet wykonane z naturalnej lawy wulkanicznej. Starannie dobrane i oryginalnie połączone koraliki dają olśniewające efekty, a każda bransoletka, z uwagi na swoją formę, nie tylko nadaje charakteru określonej kreacji, ale także w pewien sposób wyraża osobowość i nastrój zakładającej ją osoby. Dość wspomnieć, że w mojej kolekcji znajdują się na przykład bransoletki z kamieniami nazwane przeze mnie: Planeta Ziemia, Małe niebieskości, Tajemniczy lazuryt, Silver star, Jasny jeansik, Gwiezdny komplet, Tajemnicza noc Kairu, Piasek pustyni.

FREE SHIPPING

Free shipping to the parcel locker for shopping above 400 PLN* in Poland.
In other cases:
Parcel locker (Inpost) 13 PLN
Courier company (DPD) 15 PLN
Cash on delivery 18 PLN
*does not work during promotion time

WORLDWIDE SHIPPING

We realize worldwide shipping by courier company - DPD.
It costs 45 PLN.

Pay by "przelewy24" or "PayPal".

THE HIGHEST QUALITY

100% handmade in Poland. 
We designe and produce our jewellery in a workshop in Łódź. The jewellery is made of the highest quality natural stones.

DISCOVER THE POWER OF STONES

Our jewellery is made of natural stones which present amazingly but also they brings powerful energy. It affect positivity for our soul and body.

WHOLESALE ORDERS

We are filling an wholesale orders for companies in different ocasions.
We offer attractive prices customized for your needs.

Contact us: biuro@kulkabransoletki.pl

Product added to wishlist