Zapach kadzidła - bransoletka z kamieni naturalnych KULKA BALI
Przenieś się z nami na rajską wyspę Bali i poczuj jej niepowtarzalny egzotyczny i orientalny klimat.
Bransoletka wykonana z przynoszącego sukces onyksu, zapewniającego zdrowie jaspisu obrazkowego oraz orientalnego kwarcu dymnego dodającego odwagi do działania.
Jako element ozdobny proponuję drzewo życia w kolorze złotym.
Zawieszka wykonana jest z metalu bezniklowego, nie uczula.
*dostępna wersja srebrna i z innymi zawieszkami lub bez zawieszki;
jeśli chcesz dokonać zmiany napisz nam wiadomość w komentarzu do zamówienia.
Nasze bransoletki nawlekamy ręcznie na elastyczną żyłkę jubilerską.
Każda bransoletka różni się nieco od siebie, ponieważ nie ma dwóch takich samych kamieni.
Dla klienta wybieramy kamienie z wielką starannością, zawsze intuicyjnie.
Jak dobrać rozmiar:
1. Zmierz obwód nadgarstka miękkim centymetrem krawieckim, tak aby miarka przylegała do jego najszczuplejszego miejsca. Nie dodawaj luzu, my w pracowni zadbamy o jego odpowiednią ilość, aby bransoletki elegancko się układały i nie uciskały.
Nie mierz paska zegarka, ani obwodu swoich bransoletek!
2. Wybierz rozmiar kierując się obwodem nadgarstka (mierzonym bez luzu) lub podaj swój dokładny obwód nadgarstka w komentarzu do zamówienia, wówczas zrobimy bransoletkę na Twoją miarę.
3. My lubimy kiedy bransoletki delikatnie opadają na nadgarstek, jeśli chcesz, żeby bransoletki przylegały do niego, napisz nam taką informację w komentarzu razem z dokładnym obwodem nadgarstka na jaki mamy wykonać bransoletkę.
4. Na prezent sugerujemy rozmiar S, jest on odpowiedni na większość standardowych nadgarstków.
Zobacz także