Bransoletka wykonana jest z antyalergicznej stali szlachetnej pozłacanej, która nie uczula. Bez obaw, pozłocenie pięknie się utrzymuje, nie ciemnieje i nie wyciera się.
Wymiary:
Kamienie: Hematyt/Turkus/Kamień Dalmatyński/Perła/Muszelka
Wielkość kamienia: 3mm/5mm-12mm(nieregularna)/5mm-12mm(nieregularna),14mmx4mm/4mm/8mm
Wielkość ozdobnego zapięcia: 1,6cm
Blaszka z logo: 6mm
Materiał: antyalergiczna stal szlachetna
Bransoletka Rajska Laguna - baza do zawieszek (Siostry ADiHD)
Ta bransoletka to kwintesencja letniej swobody i naturalnej siły zamkniętej w kamieniach. Powstała we współpracy z Siostrami ADiHD, jako hołd dla spokoju, natury i beztroskich chwil nad wodą.
Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, łączy w sobie Kamień Dalmatyński – symbol odwagi i wytrwałości, Turkus – chroniący i przywracający równowagę, Perły – kojarzone z delikatnością i kobiecością, oraz złote muszelki, które przywodzą na myśl ciepły piasek i szum fal. Całość dopełnia okrągłe zapięcie typu federing, które nie tylko pięknie się prezentuje, ale także umożliwia zaczepienie zawieszki i stworzenie własnej, spersonalizowanej kompozycji. Bransoletka posiada z tyłu klasyczne zapięcie (karabińczyk).
To bransoletka, którą możesz nosić solo albo połączyć z zawieszką – jako amulet, pamiątkę lub znaczący detal. Jest wygodna, lekka i niezwykle efektowna – stworzona, by towarzyszyć Ci na co dzień i w wyjątkowych momentach.
Aby skomponować swoją wymarzoną bransoletkę z zawieszką wybierz jedną (lub więcej :)) z proponowanych poniżej zawieszek z kolekcji Sióstr ADiHD.
✔ Kliknij tutaj, aby przejść do zawieszek i stworzyć swój zestaw
Hematyt to kamień wojowników. Silnie oczyszcza krew. Budzi radość do życia, dodaje odwagi i wiary we własne umiejętności.
Kamień dalmatyński to kamień dobrobytu. Pobudza twórcze myślenie oraz inspiruje do działania. Pomaga odnosić sukcesy, zarówno te mniejsze, jak i te większe.
Perła rzeczna to symbol kobiecości. Pobudza kobiecość i pomaga w odzyskaniu pewności siebie. Podkreśla nasze wewnętrzne piękno.
Turkus to kamień ochrony i kreatywności. Wspiera w odkrywaniu wewnętrznych talentów, pobudza wyobraźnię i chroni przed negatywnymi wibracjami.
Nie widzisz swojego rozmiaru?
Wybierz dowolny dostępny wariant, a w uwagach do zamówienia (jest to 3 krok w koszyku) wpisz swój docelowy rozmiar.
Biżuteria nie jest przeznaczona do kąpieli w morzu.
|
Producent: |
|
Kulka Biżuteria Spółka Cywilna z siedzibą w Łodzi ul. Tuwima 22/26 lokal 1210 +48 784 470 231 |
|
Ostrzeżenia bezpieczeństwa oraz wskazówki użytkowania: |
|
Produkt może zawierać małe lub/i ostre elementy. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj poza zasięgiem dzieci poniżej 3 roku życia (ryzyko połknięcia i zadławienia). Produkt bezpieczny podczas prawidłowego, zgodnego z przeznaczeniem użytkowania. Produkty dedykowane do uszu można użytkować tylko do wygojonych przekłuć. Produkt bezpieczny, nie zawiera substancji zagrażających życiu i zdrowiu. Produkt spełnia wymogi dotyczące uwalniania niklu oraz zawartości kadmu i ołowiu okreslone w rozporządzeniu REACH. |
Opis
Szczegóły produktu
Zobacz także