Talisman candle - Świeca zapachowa
Talisman candle - Świeca zapachowa
Talisman candle - Świeca zapachowa
Talisman candle - Świeca zapachowa

Talisman candle - Świeca zapachowa z kamieniem

99,00 zł
Brutto 1-3 dni

Poznaj świecę z talizmanem w postaci surowej bryły kamienia dedykowanej Twoim potrzebom.

Cudowna nuta zapachowa na bazie ciemnych owoców w których można odkryć woń róży, piżma a nawet powiew świeżo palonej wanilii, to istnie otulająca magia. Świeca sojowa została wykonana w łódzkiej manufakturze na bazie naturalnego wosku sojowego, w 100% ekologicznego, który jest biodegradowalny i nie wydziela toksyn, dzięki czemu jest przyjazny i bezpieczny dla środowiska. 

Wybierz swój TALIZMAN!

Cytryn to kamień bogactwa i dobrobytu. Sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy wyjściu z kryzysu finansowego.

Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości. W tym przypadku "miłość" nie oznacza wyłącznie uczucia łączącego dwojga kochających się ludzi, lecz odnosi się także do dobrych relacji z samym sobą, innymi ludźmi oraz ogólnie pojętej natury (wszechświata). Pomaga osobom, które mają trudności z zaufaniem innym lub noszą w sobie urazę, winę lub strach w wyniku dotychczasowych doświadczeń.

Czarny Turmalin to kamień ochronny. Jest wyjątkowym kamieniem, który zapewnia ochronę przez tzw. "złym okiem", czyli zazdrością, szkodliwymi intencjami oraz innymi rodzajami negatywnych wpływów takich jak obawy, strach, złość.

Każda bryłka kamienia różni się nieco od siebie, ponieważ nie ma dwóch takich samych kamieni - każdy jest niezwykły i niepowtarzalny. Dla klienta wybieramy kamienie z wielką starannością, zawsze intuicyjnie.

Szczegóły:
Pojemność świecy: ok. 130g

Wybierz swój talizman
  • Cytryn
  • Kwarc różowy
  • czarny Turmalin

Szczegóły produktu

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń