elastyczne pierścionki z kamieni

elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnych Szafirów

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini Szafirów o wielkości 2 mm. Pojedynczy większy kamyczek mierzy 3 mm Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnych Spineli/ krzyż złoty

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Spineli, pięknie mieniących się czarnych kamyczków a krzyżyk z Hematytu złotego Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnych Spineli/ srebrny krzyż

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Spineli, pięknie mieniących się czarnych kamyczków a krzyżyk z Hematytu srebrnego Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnych Jadeitów/ Hematyt srebrny

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Jadeitów czarnych i Hematytu srebrnego Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Jadeitów czarnych i Hematytu złotego Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek złoty Hematyt

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- złotego Hematytu Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnych Hematytów srebrnych

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Hematytów srebrnych Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnych Apatytów

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Apatyt z Hematytem Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnego Zoisytu z Rubinem

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Zoisytu z Rubinem Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek z naturalnego Szafiru/ Hematyt złoty

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- Szafiru i Hematytu złotego Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas  i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim
elastyczne pierścionki z kamieni

Pierścionek ze Spineli/ srebrny Hematyt

zł40.00
Pierścionek wykonany jest z naturalnych mini kamieni o wielkości 2 mm- szlachetnych Spineli i Hematytu srebrnego Każdy pierścionek wytwarzany jest własnoręcznie przez nas i można o nich powiedzieć śmiało, że to małe dzieła sztuki :) Przy wyborze pierścionka kieruj się rozmiarem jubilerskim.
Product added to wishlist

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text