Jesienna moc kolorów nastraja ku temu, by odświeżyć swoją garderobę. Warto zdecydować się też na nową biżuterię, a w jesiennym looku nie może zabrać modnych dodatków w postaci bransoletek. Zwłaszcza tych wykonanych z kamieni naturalnych, prosto od pracowni Kulka.

W kolonach ziemi

Stonowane barwy jesieni czyli brązy, odcienie beżów, piasku czy écru zagoszczą również w biżuterii. Wystarczy już jedna bransoletka prosto od marki Kulka np. wykonana z kamienia słonecznego (w kolorze kawy z mlekiem), by dopełnić naszą jesienną stylizację. Hitem są także sety – zestawy, w których pojawia się m.in. czekoladowy jadelit, matowy onyks bądź grafitowy labradoryt. Zestaw 3 takich bransoletek będzie pięknie współgrał z ciepłym swetrem lub płaszczem.

 

Ognista czerwień nie tylko dla odważnych

Jednym z najwyrazistszych trendów w nadchodzącym sezonie jesiennym będzie również ognista czerwień, kojarzona z pewnością siebie oraz kobiecością. W kolekcji Kulka odnajdziemy bransoletkę z naturalnego, płomiennego howlitu, a dla miłośniczek minimalizmu – pracownia proponuje sznurkowe ozdoby na dłonie, z zawieszkami np. koniczynki, pióra, serca, krzyża.

 

Granat dla elegantek

Odcienie głębokiego granatu budzą skojarzenie z wyrafinowaniem i szykiem. Ten kolor świetnie łączy się z m.in. bielą, kremami, wanilią, kością słoniową oraz beżami. Bransoletki z tajemniczego kamienia o nazwie lazuryt (mającego w sobie dodatek złotej poświaty) albo minerału o nazwie Noc Kairu (kryje w sobie niezliczoną ilość świecących drobinek), zachwycą każdą elegancką kobietę.

 

Butelkowa zieleń na topie

Trudno znaleźć sezon, w którym ta barwa nie pojawiałaby się w kolekcji któregoś z projektantów. Tak też dzieje się i w przypadku biżuterii z kamieni naturalnych. Pierwsze skrzypce grają w niej wówczas turkusy afrykańskie, agaty czy szmaragdy Nilu. Butelkowa zieleń to kolor z nutką retro – elegancki oraz głęboki. Dzięki temu biżuteryjne propozycje od Kulki są unikatowe!

 

Metaliczny połysk w cenie

Jesień nie musi być monotonna kolorystycznie – wystarczy delikatna zabawa estetyką i łamanie konwenansów. Warto dodać efektu bling – bling, w czym pomogą bransoletki z błyszczącymi akcentami. Kulka proponuje projekty z kamienia o nazwie hematyt, który dzięki odpowiedniemu wypolerowaniu uzyskuje niesamowity, metaliczny połysk. Można poczuć się niczym prawdziwa diva!

 

W kolekcjach marki Kulka Bransoletki dominuje autorska biżuteria oparta na bazie naturalnych minerałów. Bransoletki można nosić pojedynczo albo łączyć je dowolnie kolorystyczne tak, by wypracować swój ulubiony styl. Projekty Pracowni są również od niedawna dostępne w nowo otwartym butiku w Warszawie - przy ulicy Mokotowskiej 45.