Pozłacana bransoletka tasiemka
Poznaj naszą nowość! Pozłacana bransoletka tasiemka w całości wykonana ze stali chirurgicznej. Bransoletka dzięki swojej uniwersalności pasować będzie do wielu Twoich stylizacji.
Bransoletka wykonana jest z antyalergicznej stali szlachetnej pozłacanej, która nie uczula. Bez obaw, pozłocenie pięknie się utrzymuje, nie ciemnieje i nie wyciera.
Wymiary:
Długość bransoletki: 17cm + 3 cm regulacja
Szerokość bransoletki: 6 mm
Grubość bransoletki: 2 mm
Materiał: antyalergiczna stal szlachetna
Producent: |
OLIVIA KUPIS „KULKA” z siedzibą w Łodzi ul. Tuwima 22/26 lokal 1210 +48 784 470 231 |
Ostrzeżenia bezpieczeństwa oraz wskazówki użytkowania: |
Produkt może zawierać małe lub/i ostre elementy. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj poza zasięgiem dzieci poniżej 3 roku życia (ryzyko połknięcia i zadławienia). Produkt bezpieczny podczas prawidłowego, zgodnego z przeznaczeniem użytkowania. Produkty dedykowane do uszu można użytkować tylko do wygojonych przekłuć. Produkt bezpieczny, nie zawiera substancji zagrażających życiu i zdrowiu. |
Szczegóły produktu
Zobacz także