Bransoletka z kamieniami na miłość
Bransoletka z kamieniami na miłość
Kwarc różowy - bransoletka z kamieni naturalnych
Bransoletka z kamieniami na miłość
Bransoletka z kamieniami na miłość
Kwarc różowy - bransoletka z kamieni naturalnych

Bransoletka z kamieniami na miłość

KA-BRA-W-1504
99,00 zł
Brutto 1-7 dni

Bransoletka wykonana jest Kwarcu różowegoAgatu Rubinowego, Hematytu oraz fasetowanych kryształków w kolorze kwarcu różowego. 

Kwarc różowy to kamień miłości. Kwarc różowy jest znany jako “kamień miłości”, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomaga wszystkim, którzy znajdują się w jego otoczeniu.

AGAT to kamień równowagi. Harmonizuje sferę fizyczną, emocjonalną i intelektualną. Działa uspokajająco, dodaje pewności siebie.

Hematyt to kamień wojowników. Silnie oczyszcza krew. Budzi radość do życia, dodaje odwagi i wiary we własne umiejętności.

Jeśli zależy Ci na wersji srebrnej, napisz nam wiadomość w komentarzu. 

Jak dobrać rozmiar:
1.
Zmierz obwód nadgarstka miękkim centymetrem krawieckim, tak aby miarka przylegała do jego najszczuplejszego miejsca. Nie dodawaj luzu, my w pracowni zadbamy o jego odpowiednią ilość, aby bransoletki elegancko się układały i nie uciskały. Nie mierz paska zegarka, ani obwodu swoich bransoletek!

2. Wybierz rozmiar kierując się obwodem nadgarstka (mierzonym bez luzu) lub podaj swój dokładny obwód nadgarstka w komentarzu do zamówienia, wówczas zrobimy bransoletkę na Twoją miarę. 

3. My lubimy kiedy bransoletki delikatnie opadają na nadgarstek, jeśli chcesz, żeby bransoletki przylegały do niego, napisz nam taką informację w komentarzu razem z dokładnym obwodem nadgarstka na jaki mamy wykonać bransoletkę. 

4. Na prezent sugerujemy rozmiar S, jest on odpowiedni na większość standardowych nadgarstków.

Wymiary:
Kamienie: Kwarc różowy/Hematyt/Agat Rubinowy/Kryształek
Wielkość kamieni: ok. 10mm/4mm/8mm/8mm
Blaszka z logo: 6mm

Obwód nadgarstka
Wersja
  • Pozłacana stal szlachetna
  • Srebrna stal szlachetna

Szczegóły produktu

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń